Axel Olson färglitografi
2015-04-23
306722
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
AXEL OLSON (1899-1986), strandbild med ekor och kvinna, färglitografi, signerad Axel Olson, 147/150, bladmått ca 25x39 cm