Lars Hillersberg
2015-04-25
306706
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LARS HILLERSBERG (1937-2004): Nationalmuseum, signerad och daterad Hillersberg -69, blandteknik på fotografi, ca 20,5x29,5 cm