Erika Bengtsdotter akryl
2015-04-23
306703
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ERIKA BENGTSDOTTER (född 1955), "Beröring", akryl, signerad och daterad 03, 30x30 cm, oramad