Sten Didrik Bellander gelatinsilverfotografi
2015-05-10
306692
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
STEN DIDRIK BELLANDER (1921-2001): "Tom, Rönne 1954", signerad på passepartout Bellander, stämplad på baksidan, gelatinsilverfotografi, 16,5x22 cm, vintage.
PROVENIENS: Ulf Hård af Segerstad, Stockholm