Fat Kina
2015-04-23
306681
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
FAT, porslin, Kina, 1700-tal, Qianlong, imaridekor, diameter ca 31 cm
PROVENIENS: Disponent Gustaf Vilhelm Georg Kuylenstjerna gift med Iris Looström