Ulrica Hydman Vallien färglitografi
2015-04-23
306631
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938): Kärlekspar, signerad, provtryck, färglitografi, bladmått 40x30 cm