Lennart Jirlow färglitografi
2015-04-23
306630
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
LENNART JIRLOW (född 1936): "Restauranginteriör", signerad L. Jirlow, färglitografi, 358/385, 38x46 cm