Roberto Matta etsningar
2015-04-23
306624
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROBERTO MATTA (1911-2002): (2) Erotiska kompositioner, signerade, 81/85, etsningar, baldstorlek vardera ca 38 x 28 cm