Ljusstake sterlingsilver
2015-04-22
306614
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LJUSSTAKE, sterlingsilver, 1900-tal, för två ljus, höjd ca 17,5 cm, på oval fotplatta, fylld
Bottenplatta i vitmetall, bruksslitage