Silvervaser England
2015-04-22
306604
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
HENRY CLIFFORD DAVIS, (HCD), vaser, 2 st., snarlika, sterlingsilver, Birmingham 1930-tal, höjd ca 26 cm, fyllda
Bruksslitage