Luigi Veronesi fotogram
2015-05-10
306580
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
LUIGI VERONESI (Italien,1908-1998): Hand, stämplad på baksidan Foto Luigi Veronesi, fotogram, 22x17 cm, oramad
PROVENIENS: Ulf Hård af Segerstad, Stockholm
Slitage, repor