Stol gustaviansk
2015-04-22
306484
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STOL, gustaviansk, stockholmsarbete, sitthöjd 42 cm
Skador och lagningar, förstärkningar