Bert-Håge Häverö färglitografi
2015-04-22
306456
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): Sommarbröllop, signerad Bert Håge Häverö, färglitografi, 250/375, ca 38x52 cm