Svend Danelund Skagen
2015-04-22
306443
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SVEND DANELUND (Danmark, född 1916): Parti fra Skagen havn, monogramsigerad SD, 1953, olja på duk, 62 x 75 cm
Dukskador, tryckmärken