Syboret olja
2015-04-22
306422
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
R SYBORET (1900-tal), Flicka med röd huvuddok, signerad, olja på duk, 68 x 46 cm
Ytskador, retuscher