Spegel SMF
2015-04-21
306363
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SVENSKA MÖBELFABRIKERNA, spegel, björk, 1900-tal, etikettmärkt SMF Bodafors, ca 97x55 cm
Bruksslitage