Bernhard Oscarsson oljemålning
2015-04-21
306357
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BERNHAARD OSCARSSON (1894-1977): Riddarholmen från Skinnarviksberget, signerad och daterad Oscarsson , olja på pannå, 33x23 cm