Knivar silver
2015-04-22
306351
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
MATKNIVAR, 6 st., silver, Stockholm, 1800-tal, med blad av kolstål, längd ca 27 cm
Bruksslitage