Flitnlåspistol

Flitnlåspistol
Flitnlåspistol
Flitnlåspistol
Flitnlåspistol
Flitnlåspistol
Flitnlåspistol
Flitnlåspistol
Flitnlåspistol
Flitnlåspistol
Flitnlåspistol

Klubbat för:

25 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

FLINTLÅSPISTOL, rysk, märkt och daterad Tyla 1833, längd 40 cm

träskador

306349

2015-05-28