Oljemålning 1800-tal
2015-04-21
306315
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, flicka med scharlett, olja på duk, ca 39x31 cm
Krackeleringar och ytskador