Karin Parrow oljemålning
2015-04-21
306295
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
KARIN PARROW (1900-1986), kustvy med segelbåt, signerad Karin Parrow, olja på duk, 33 x 40 cm