Väggarmatur modern design
2015-04-21
306274
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VÄGGARMATUR, 1900-talets andra hälft, vitmetall och glas, höjd 21, längd 42, djup ca 22 cm
Bruksslitage