Arne Nilsson oljemålning
2015-04-21
306267
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ARNE NILSSON (född 1925), kustvy, olja på pannå, signerad Arne Nilsson, 30 x 44 cm