Arne Nilsson oljemålning
2015-04-21
306265
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ARNE NILSSON (född 1925), kubistisk komposition, olja på duk, signerad och daterad Arne Nilsson -54, 39 x 54 cm