Waldemar Sjölander
2015-04-20
306196
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
WALDEMAR SJÖLANDER (1906-1988): Porträtt, signerad och daterad Waldemar Sjölander 1967, gouache, ca 34x31,5 cm