Fritz von Dardel
2015-04-20
306189
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FRITZ von DARDEL (1817-1901): "Fiskeby Sorrento", signerad och daterad FvDardel Sorrento 1882, akvarell, ca 26x36 cm