Walander Sjölander
2015-04-20
306184
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
WALDEMAR SJÖLANDER (1906-1988): Figurkomposition, signerad och daterad Waldemar Sjölander 1967, gouache, ca 51x37 cm