Waldemar Sjölander oljemålning
2015-04-20
306182
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
WALDEMAR SJÖLANDER (1906-1988): Stilleben, signerad och daterad Waldemar Sjölander 1966, olja på duk, ca 71x46 cm
Duklagning