Lennart Ropé färglitografi
2015-04-20
306154
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LENNART ROUPÉ (född 1918): Södermälarstrand, signerad L. Roupe, färglitografi, bladmått ca 59 x 65 cm