Erland Cullberg olja
2015-04-20
306118
| Klubbat belopp | 7 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
ERLAND CULLBERG (1931-2012): Kompostion i grönt, monogramsignerad EC, olja på duk, 116x89 cm