Ytterfoder skålar bärtallrikar Kina
2015-04-19
306092
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
YTTERFODER, 2 st, SKÅLAR, 2 st, BÄRTALLRIKAR, 2 st, porslin, Kina, 18/1900-tal, dekor i underglasyrblått och emaljfärger, tallrikarnas diameter ca 15 cm
Nagg, sprickor, lagningar