Oljemålning
2015-04-19
306051
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, monogramsignerad SJ daterad 1913, hus vid hällar, Rönnön eller Brännön olja på duk, 53x65 cm