Klubbat för:
1 100 SEK
800 SEK
BORDSUR, 1900-talets första hälft, urtavla med arabiska siffror, verket märkt Lenzkirch 1 million, fodral i rotfanér, höjd 11 cm, nyckel finns
Slitage
306023
2015-04-19