Oidentifierad konstnär oljemålningar
2015-04-19
306020
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (2), signerad och daterad möjligen Wierth - 49, olja på duk, ca 38x30 resp 30x39 cm
Krackeleringar