Tony Landberg fotografi
2015-04-19
306019
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
TONY LANDBERG (född 1941): "Vägflicka, Italien", fotografi, 1972, signerad och numrerad 11/25 pigmentutskrift på fineart papper, 44x64 cm