Makode Linde färlitografi
2015-04-19
306001
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
MAKODE LINDE (född 1983): Katt, signerad och numrerad Makode 49/65, färglitografi, bladmått ca 32x26 cm