Nils Tirén sädesärla
2015-04-19
305973
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
NILS TIRÉN (1885-1935): Sädesärlor, signerad och daterad Nils Tirén 1931, 66 x 97 cm