Lars Tärning olja
2015-04-22
305852
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LARS TÄRNING (född 1945): Vinflaska, signerad och daterad Lars Tärning -13, olja på pannå, 40x30 cm