Max Ernst färgetsning
2015-04-18
305849
| Klubbat belopp | 6 600 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
MAX ERNST (1891-1976): "Oiseaux en Peril", signerad Max Ernst, 50/100, färgetsning med prägeltryck, ca 31 x 25 cm