Vas Royal Copenhagen
2015-04-24
305842
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KUNGLIG DANSK, vas, porslin, Danmark 1900-talets början, dekor av näckrosor, stämplad, höjd 25 cm