Vas
2015-04-21
305836
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VAS, porslin, Kina, 18/1900-tal, dekor i underglasyrblått, höjd 44 cm
Hänklar med nagg