Vas
2015-04-21
305834
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 800 SEK |
VAS, porslin, Kina, 18/1900-tal, dekor i underglasyrblått, höjd 30 cm
Skador, botten med stjärnsprickor, mynningsnagg, lock saknas