Pablo Picasso litografi
2015-04-18
305820
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PABLO PICASSO (1881-1973), Fredsduva, signerad och daterad i stenen 28.12.61, litografi, ej numrerad, 49 x 65 cm
Ena hörnet något gulnad, smärre ytmärken, oramad