Ljuskrona 1900-tal
2015-04-20
305806
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets första hälft, stomme i mässing, elektrifierad med 2 ljuskällor, behängd med olikformade slipade prismor, höjd ca 57 cm
Bruksslitage