Trädgårdsskulpturer 4 st
2015-04-18
305802
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
TRÄDGÅRDSFIGURINER, 4 st, stenmassa, samtida, borrade för fontän, höjd 36-42 cm
Slitage, sprickor och lagningar