Klubbat för:
900 SEK
2 500 SEK
HANNA PAULI (1864-1940): "Barnbarnet", stämpelsignerad på baksidan, märkt HP, akvarell, 29 x 19 cm, oramad
PROVENIENS: Georg Paulis familj
305745
2015-04-18