Stekfat karott tallrikar Kina
2015-04-21
305709
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
STEKFAT, KAROTT, TALLRIKAR, 2 st, ASSIETTER, 2 st, porslin, Kina, 17/1800-tal, dekor i underglasyrblått, längd 25-29,5, tallrikarnas diameter 19-23 cm
Skador, lagningar