Samovar Ryssland
Klubbat för:
2 800 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
SAMOVAR på bricka, sk Thula Ryssland, mässing, höjd med skorsten ca 44 cm
Kuntoraportti
Bucklor och slitage
305663
Päivämäärä:
2015-04-24