Klubbat för:
7 400 SEK
3 000 SEK
JOSEF FRANK, bord, Svenskt Tenn, modellnummer 1073, mahogny, två etage med låda i sargen, höjd 54, 100 x 48 cm
Skador, nedsågad framsarg, ytslitage, hack
305654
2015-04-21