Vas design Stig Lindberg
2015-04-17
305641
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STIG LINDBERG, vas, Grazia, Gustavsberg, silverdekor med blommor mot vit fond, numrerad 220, höjd ca 27 cm
Slitage